OCHRANA PROTI PTACTVU

Provádíme profesionální montáž ochranných prvků proti ptactvu a to ve všech provedení od jednotlivých balkonů až po ochranu celých staveb, za pomoci sítí a hrotů.
Zakázky realizujeme už do 7 dnů od objednání a to za velmi příznivé ceny v maximální kvalitě.

Ochranné sítě  jsou v nabídce s různými parametry. 

nerez/PVC   20*20mm/50*50mm   základní/ztužená   pevné/posuvné

Ochranné hroty  jsou v nabídce tři druhy dle potřebné hustoty trotu


Montáž je možno provést i za pomoci

*rampy  
*lešení 
*zavěšení na laně


Montáž může probíhat do všech materiálů

*zateplení *dřeva *kovu *zdiva/kamene a jiný materiál


Nejčastější místa ochrany

*balkóny/výklenky *hrany budov/parapety *komíny/antény/sochy 

*celé objektyDoporučujeme ochranu kombinovat dle potřeby se

*širokospektrální dezinfekce *širokospektrální dezinsekce *úklidem trusu a hnízd

Nacenění provádíme zcela zdarma a to po dodaní potřebných podkladu , fotodokumentace nebo fyzické kontroly v místě zásahu. 


Ochranné hroty

Hroty stejně jako sítě vytváří velmi účinnou ochranu, která chrání dlouhodobě a to bez jakékoliv údržby a následných výdajů. Hroty slouží pro ochranu míst kde nelze provést montáž sítě nebo se jedná o příliš malé či specifické objekty a předměty. (římsy, antény, okapy, parapety hrany budov a jiné). Hroty stejně jako síť jsou odolný vůči UV záření, vlhkosti a mrazu.


Ochranné sítě 

Síť je z kvalitního materiálu který je odolný vůči UV záření, vlhkosti a oděru. Síť se upevňuje na potažené ocelové lano které je kotvené na úchyty dle daných proporci objektu. Tento systém nám umožňuje vytvářet vstupy skrz síť a i vytvářet sítě formou záclon. Montáž provádíme i z plošin, lešení nebo zavěšení na laně dle dané situace. 

Používají se dva materiály sítě: 

*nerezové s maximální pevnosti a životnosti.  

*silonové s velmi odolného materiálu které jsou velmi lehké a umožnují rychlou a levnou montáž.

Používáme dvě velikosti ok sítí:

-varianta 50*50mm, tato varianta chrání proti větším druhům jako jsou holubi, straky, krkavec a jim podobným. Tato varianta je cenově výhodnější a nevytváří tak velký dojem clony jako varianta 20*20mm.  

- varianta 20*20mm, tato varianta chrání proti všemu ptactvu a to i proti menším druhům jako jsou jiřičký, vlaštovky a jim podobné.


Ultrazvukový plašič

Je určen k využití jako plašič (odpuzovač) ptáků. Generuje specifické ultrazvukové signály, které jsou pro ptáky velmi nepříjemné, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští a hledají si nové útočiště mimo prostor chráněný plašičem. Generované ultrazvukové signály mají automatickou změnu kmitočtu v daném rozsahu, aby si ptáci na signál nezvykli a současně i automatickou změnu výkonu (náhlá změna výkonu), která přispívá k vyšší účinnosti tohoto typu plašiče. Co se pak týče konkrétních druhů ptáků, v našich podmínkách se jedná především o využití jako plašič holubů, špačků, vrabců, kosů, havranů, vran apod. Provoz přístroje je zcela ekologický, bez využití chemických prostředků. 


Nezávazné objednávky a dotazy